Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

 

Оплата

Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком.

Після оформлення і відправки Замовлення-купівлі (кошик в правому верхньому куті сайту) з'являється можливість скачати рахунок-фактуру. Краще це зробити. Рахунок також дублюється на e-mail, хоча лист може потрапити до вашого поштового SPAM і не дійти до адресата. В такому випадку треба телефонувати.

Фізичні особи можуть сплатити рахунок в будь-якому банку.

Доставка

Замовлені в електронному вигляді нормативи доставляються по e-mail дуже швидко після надходження оплати (хвилини, або година-дві, можна прискорити зателефонував).

Бухгалтерські документи в паперовому вигляді доставляються Укрпоштою, якщо при оформленні замовлення окремо передбачена їх доставка.

В іншому випадку, вони відправляються через e-mail у вигляді електронних сканів бухгалтерських документов (які можна роздрукувати), або їх оригінали можна отримати в офісі.

Нормативи у вигляді друкованих видань відправляються рекомендованим листом Укрпоштою, якщо доставка замовлена ​​при оформленні Замовлення Відправка здійснюється впродовж 1-2 робочих днів, може бути швидше. Бухгалтерські документи (оригінали) є в пакеті, що відправляється.

Якщо доставка не була замовлена, то весь комплект (книжки з бухгалтерськими документамі) можна отримати в офісі. Ще варіант - відправка Новою поштою за рахунок одержувача.

 

Видача дублікатів або не замовлених бухгалтерских документів

З друкованими виданнями завжди йде комплект бухгалтерських дументів з печатками. З електронними по замовленню. Бухгалтерскі документи зберігаються тиждень. Додаткова доставка оригіналів бухгалтерских документів (дублікатів) або доставка їх у випадку якщо вони не булі замовлені є платною послугою, яка коштує 200 грн.

Чому?

Кошторис. Робочий час кваліфікованого спеціаліста з високою заробітною платнею на пошук та оформлення документації це є затрати на оплату роботи цього спеціаліста. Затрати на неотриманий прибуток, який робітник не приніс підприємству за цей час, бо не займався основною роботою. Витратні матеріали, конверт, папір, ресурси оргтехніки. Поштова доставка, марки тощо. Вартість послуг кур'єра до пошти з витраченим його часом в черзі на пошті та оплатою проїзду.

Будь ласка! Замовляйте документи для бухгалтерії, якщо вони Вам потрібні. При оформленні заявки багато нагадувань про це. Якщо вони загубилися на Вашій фірмі, шукайте. Ми не знаємо хто саме на Вашій фірмі їх загубив та не можемо відповісти на це питання...

 

 

Щодо Договору на придбання окремих документів

Офомлення разових продажів документів за Договорами (дивиться «Які бухгалтерські документи ви даєте…»)зазвичай не практикуємо.

Це пов’язано з тим, що дуже складно та дорого готувати окремий Договір, який по нашому внутришньому регламенту організації повинен проходити перевірку у юридичному департаменті, повинен контролюватися відповідними підрозділами тощо. В такому випадку собівартість передпродажньої обробки замовлення на окремий документ може значно перевищувати отриманий прибуток.

Якщо наявність договору є критичною умовою придбання, то підпишем типовий Договір. Завантажте Договір, внесіть свої дані/реквізити та надішліть нам. Якщо замовлена поштова доставка друкованого видання або бухгалтерських документів - підписаний договір буде доставлений з ними. В іншому випадку його завжди можна забрати з центрального офісу.

Враховуючи можливі значні витрати на юридичну обробку та юридичну експертизу нетипового Договору, звертаємо Вашу увагу, що в нас дуже обмежені можливості для коректування та окремого узгодження нетипового Договору.


  

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали