Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

Проект заснований у 2003 році.

Проект підтримується колективом висококваліфікованих фахівців Науково-виробничого об'єднання «Норматив» (до реорганізації - Науково виробниче підприємство «Інтерукраїна-софт») і базується на нормативних базах Професійної нормативно-правової бібліотеки «НОРМАТИВ™ PRO».

Науково-виробниче об’єднання «Норматив» є росповсюджувачем копій офіційних нормативних документів

Науково-виробниче об’єднання «Норматив» має всі законні підстави для розповсюдження копій офіційних нормативних документів, має рекомендації та партнерськи відносини з фактичною більшостю державних міністерств. Партнерами, що є, згідно договорів, або інших документів, користувачами та покупцями наших копій офіційних документів є практично всі найбільші українські корпорації.

Більшість Держустанов та регулюючо-контролюючих органів купляють документи в нас. Но, найбільша наша цінність, та головне, чим ми можемо пишатися - це наша бездоганна репутація проекту по розповсюдженню нормативних документів. Ніколи не порушили Закони. Ніколи не образили користувача. За весь час розвитку не було жодних судових проблем. Не було жодної рекламації. Не було жодної притензії. Це з початку роботи, з 2000 року.

Законами України № 1704-VI від 05.11.2009 «Про будівельні норми», № 1315-VII від 05.06.2014 «Про стандартизацію», № 3792-XII від 23.12.1993 «Про авторське право і суміжні права» тощо, певним організаціям, зокрема Науково-виробничому об'єднанню «Норматив» (правонаступник Науково-виробничого підприємства «Інтерукраїна-софт») надана законодавча можливість виконувати обов'язки з інформаційного забезпечення користувачів в галузі стандартизації, кодифікації, метрології та оцінки відповідності. Цими законодавчими та підзаконними актами надано право розповсюджувати нормативні документи (ДСТУ, ДБН тощо) та ідентифікувати копію як офіційну відповідно законодавству України (якщо певні ідентифікаційні позначення не заперечують офіційному юридичному тлумаченню терміна в українському законодавстві) .  

Рекомендації Міністерств (Комітетів, Держслужб) України

Використання нормативної бази рекомендовано листом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України №11/9-500 от 28.04.2007р .

На «Норматив™ PRO» отримано позитивний висновок від секції з питань технічного регулювання у будівництві науково-технічної ради Мінбуду (протокол № 4 засідання секції від 18.04.2007р.).

Впровадження електронної нормативної бази серед суб'єктів підприємництва, підприємств, установ і організацій рекомендовано органами державного нагляду листом Держгірпромнагляду № 03/3638 від 12.07.2006р. Раніше, користування і впровадження нормативної бази також рекомендувалося державними наглядовими органами.

Застосування «НОРМАТИВ™ PRO» рекомендовано для нормативного забезпечення органів держсанепідслужби МОЗ України, інших установ і організацій, зокрема суб'єктів підприємницької діяльності, які в межах своєї компетенції повинні виконувати вимоги санітарного законодавства листом Центральної СЕС № 03/921 від 06.05.2008р.

Застосування «НОРМАТИВ™ PRO» рекомендовано для забезпечення підрозділів <...> Міністерства оборони України, військових частин, установ та інших підпорядкованих організацій листом №403 від 01.07.2013р.

 

Додатково, на базі Професійної нормативно-правової бібліотеки НОРМАТИВ™ PRO здійснюється нормативно-інформаційне забезпечення низки Міністерств, Комітетів, Держслужб України:

 • Міністерство транспорту та зв'язку України (лист Мінтрансзв'язку № 10424/12/10-09 від 22.09.09)
 • Міністерство промислової політики України (лист Мінпромполітики № 13/5-1-3575 від 11.08.09)
 • Міністерство з питань житлово-комунального господарства України (лист Мінжитлокомунгоспу № 8/17-8962 від 25.08.06)
 • Міністерство охорони навколишнього природного середовища України (листи Мінприроди № 11811/12/10-09 від 13.08.09, № 12292/25/10-09 від 20.08.09)
 • Міністерство охорони здоров'я України
 • Міністерство вугільної промисловості України
 • Державний комітет України по водному господарству України
 • Міністерство аграрної політики України
 • Міністерство палива та енергетики України
 • Державна служба автомобільних доріг України (Укравтодор)
 • Державна адміністрація залізничного транспорту України "Укрзалізниця"

 

Зареєстровані авторські права:

 
 • Комп'ютерна програма "Професійна нормативно-правова бібліотека" Норматив PRO "(" Норматив PRO ")
 • База даних нормативної, законодавчої і довідкової документації у сфері будівництва
 • База даних нормативної, законодавчої і довідкової документації у сфері охорони праці
 • База даних нормативної, законодавчої і довідкової документації по санітарно - эпидемиологичному нагляду
 • База даних нормативної, законодавчої і довідкової документації з пожежної безпеки

З 19 вересня 2013 року НВО «Норматив», у відповідності з Договором №1-А від 19.09.2013р. «Про передання виключних майновий прав інтелектуальної власності», володіє всіма виключними (повними) майновими авторськими правами на програмне забезпечення та нормативні бази комплексу «Норматив PRO».

 

 

Ліцензії:

Ліцензія Служби безпеки України АВ № 326895 від 07.08.2007


 

Видавнича діяльність:

 
 • Свідоцтво ДК №3871 про внесення суб'єкта видавничої справи до реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції.
 • Свідоцтво ДК №6077 про внесення суб'єкта видавничої справи до реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції.

 

Зареєстровані торгові марки:

 
 • Торгова марка «Норматив»
 • Торгова марка «Документ»

  

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали